Úvodná stránka

Témy:

správa webu

redakčný systém

content management system

cms

> Tvorba webu
> Redakčný systém (CMS)
> Vlastný web
> Facebook fan page
> Antispamový modul Apokryf

Redakčný systém WebEdit
Redakčný systém (content management system – CMS) vám umožní vytvárať a aktualizovať stránky jednoducho a pohodlne z vašej kancelárie. Až so systémom na správu webu využijete úžasnú vlastnosť internetu – okamžité publikovanie informácií.

Vývoj

Redakčný systém WebEdit bol vyvinutý podľa požiadaviek zákazníkov na vysoký výkon a používateľskú prívetivosť. Postupne vznikol stabilný, modulárny a ľahko rozšíriteľný systém, ktorý úplne pokrýva nároky používateľov. Neustálym testovaním v praxi a početnými vylepšeniami sme dosiahli vlastnosti jedinečné na slovenskom internetovom trhu.

Dizajn

Od začiatku je WebEdit riešený tak, aby bez problémov zapadol do webového dizajnu stránky. Intuitívne ovládanie, jasné funkcie a absencia nadbytočných funkcií si získali srdcia mnohých zákazníkov. K obľube prispela aj vlastnosť, že prostredie systému môže byť dizajnovo totožné s konkrétnym webom. Ovládanie je tak jednoduché, že vari ani netreba robiť školenia na zoznámenie so systémom.

Implementácia

Jednou zo základných vlastností systému je, že systém sa vkladá do stránok, z čoho vyplýva, že sa dá vložiť do už vyrobeného a funkčného webu. Z jednoduchých, pasívnych stránok môžeme aplikáciou WebEditu získať interaktívny web s mnohými funkciami. Nepotrebujete aj vy vylepšiť svoj web bez ďalších investícií do dizajnu?

Požiadavky na server

Systém funguje na unixových webových serveroch s podporou PHP od verzie 4.1.3. Niektoré moduly vyžadujú na svoju prácu databázu mySQL, ktorá je bežne dostupná na webserveroch. Dá sa povedať, že WebEdit je použiteľný na väčšine webhostingových serverov.

Lacný a jednoduchý web?

Potrebujete rýchlo webovú prezentáciu s možnosťou spravovania obsahu? Takéto internetové stránky si môžete vytvoriť svojpomocne na serveri Vlastný web.

Redakčný systém WebEdit

Chcete naozaj jednoduchý a výkonný systém na správu webu?
Vyskúšajte WebEdit!

Antispamový modul Apokryf

Trápia vás nevyžiadané maily a zahltená schránka? Máme pre vás riešenie:
Antispamový modul Apokryf

Úvod |  Novinky |  Produkty |  Služby |  Webdesign |  Referencie |  Cenník |  Kontakt
© 2008 – 2019 Xion, s.r.o. Stránky používajú redakčný systém WebEdit.