Úvodná stránka

Témy:

webdesign

tvorba webových stránok

tvorba www stránok

tvorba webstránok

01. 09. 2013

Projekt Vlastný web spustený!

Vlastné internetové stránky už nemusia byť nesplneným snom ani nočnou morou pre mnohých podnikateľov! Spustili sme server, na ktorom si stačí vybrať šablónu, vložiť texty, nahrať obrázky a web je hotový. To všetko veľmi rýchlo, jednoducho a lacno!
Viac na www.vlastnyweb.sk


19. 07. 2013

Redizajn stránok Kompaflex D.M.M.

Stránky www.kompaflex-dmm.sk dospeli k zmene štruktúry a dizajnu. Web je teraz modernejší, prehľadnejší a poskytuje viac informácií. Posúďte sami!


10. 10. 2012

Nový vizuálny štýl právnej kancelárie

Pre advokátsku kanceláriu Krivak & Co. sme vytvorili novú vizuálnu identitu. Zmenami prešli prakticky všetky prvky corporate identity, od loga, vizitiek a firemných tlačovín až po komplexný redizajn webovej stránky. Nechýba ani nový firemný profil na Facebooku.


08. 05. 2012

Ubytovanie s novým dizajnom

Stránok, ponúkajúcich ubytovanie na Slovensku je veľa, preto je dôležité odlíšiť sa kvalitným dizajnom. Pre nový a úspešne sa rozvíjajúci server na sprostredkovanie ubytovania sme riešili redizajn grafiky. Ako sa nám to podarilo, posúďte sami na Ubytovanie.info.


30. 11. 2011

Zmena sídla spoločnosti

Od 30. novembra 2011 platí nová adresa spoločnosti Xion, s.r.o – Jašíkova 2, 821 03 Bratislava. Presnejšie kontaktné informácie nájdete na stránke Kontakt.


14. 07. 2011

Redizajn webu Kremienok

Dnes sme spustili novú verziu stránok detského folklórneho súboru Kremienok. Stránky majú všetko, čo si súčasný internet vyžaduje: obrazovú a video galériu, aktualizované novinky, anglickú verziu, súkromnú zónu pre rodičov a napojenie na sociálnu sieť Facebook.
Fun page Kremienka na Facebooku je súčasťou prezentácie súboru a môžete sa na ňu dostať priamo zo základnej webstránky.


05. 05. 2011

Presťahovali sme sa!

Od mája 2011 nás nájdete v biznis-centre Kerametal v Bratislave-Ružinove. Budeme tak bližšie k zákazníkom a je tu skvelý výber reštaurácií :)
Zastavte sa niekedy na šálku kávy...


02. 02. 2015

Webstránky pre detské tábory Slovakia Camp


Lacný a jednoduchý web?

Potrebujete rýchlo webovú prezentáciu s možnosťou spravovania obsahu? Takéto internetové stránky si môžete vytvoriť svojpomocne na serveri Vlastný web.

Redakčný systém WebEdit

Chcete naozaj jednoduchý a výkonný systém na správu webu?
Vyskúšajte WebEdit!

Antispamový modul Apokryf

Trápia vás nevyžiadané maily a zahltená schránka? Máme pre vás riešenie:
Antispamový modul Apokryf

Úvod |  Novinky |  Produkty |  Služby |  Webdesign |  Referencie |  Cenník |  Kontakt
© 2008 – 2019 Xion, s.r.o. Stránky používajú redakčný systém WebEdit.