Úvodná stránka

Témy:

optimalizácia webu pre vyhľadávače

search engine optimization

search engine marketing

seo

> Webdesign
> Optimalizácia SEO
> Grafické služby


Optimalizácia webu pre vyhľadávače je potrebná na to, aby internetové vyhľadávače (napr. Google) web našli, stránky načítali a umiestnili čo najvyššie v zozname nájdených stránok.

Pasívna optimalizácia

Na to, aby vyhľadávač vaše stránky vôbec našiel a všetky indexoval (uložil do svojej databázy) je potrebné dodržať technické podmienky pri výrobe webu. Naše stránky sú už od začiatku navrhnuté tak, aby umožnili vyhľadávačom uložiť údaje do svojich databáz.

Aktívna optimalizácia

Stránky sa optimalizujú na určité slová alebo slovné spojenia, ktoré návštevníci na webe hľadajú. Táto fáza už vyžaduje dôkladnú analýzu potrieb klienta, stanovenie cieľov a prostriedkov na ich dosiahnutie, realizáciu opatrení (zásahy do stránok, zmeny textov,…), sledovanie vývoja a vyhodnotenie výsledkov. Z tohoto je zrejmé, že ide o pomerne zložitú činnosť náročnú na čas a strategické myslenie.

Vyhodnotenie

Počas obdobia optimalizácie pravidelne sledujeme vývoj návštevnosti stránok a robíme prípadné korekcie. Na sledovanie vývoja návštevnosti rôzne softvérové nástroje, ktorý umožňujú vyhodnotenie návštev podľa rôznych kritérií. Na záver porovnáme rozdiel pred a po optimalizácií a navrhneme odporúčania do budúcnosti.

Lacný a jednoduchý web?

Potrebujete rýchlo webovú prezentáciu s možnosťou spravovania obsahu? Takéto internetové stránky si môžete vytvoriť svojpomocne na serveri Vlastný web.

Redakčný systém WebEdit

Chcete naozaj jednoduchý a výkonný systém na správu webu?
Vyskúšajte WebEdit!

Antispamový modul Apokryf

Trápia vás nevyžiadané maily a zahltená schránka? Máme pre vás riešenie:
Antispamový modul Apokryf

Úvod |  Novinky |  Produkty |  Služby |  Webdesign |  Referencie |  Cenník |  Kontakt
© 2008 – 2019 Xion, s.r.o. Stránky používajú redakčný systém WebEdit.